телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
84 14.03.2019

Додаток 1

до постанови окружної виборчої комісії

від 12 березня               2019 року  № 15

 

 

 

 

СКЛАД

дільничних виборчих комісій з виборів Президента України

територіального виборчого округу № 153

Корецький район

 

Дільнична виборча комісія № 560403
Голова комісіїЛогацька Тамара Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїСолтис Галина Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїГопанчук Вікторія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Дулюк Анатолій Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Ісаєнко Богдана Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Корнійчук Марія Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Краля Олена Дмитрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ліннік Галина Леонідівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ляшук Тетяна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Маліновська Тетяна Анатоліївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Нколайчук Світлана Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Петрович Алла Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Українець Олена Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шувалова Леся Анатоліївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Ярмолюк Наталія Валеріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560404

Голова комісіїСолтис Наталія Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїКарпінська Інна Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Секретар комісіїЛисюк Людмила Ігорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Брухлій Людмила Петрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Бузюк Галина Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Власюк Лариса Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дулюк Оксана Богданівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Качановська Леся Степанівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Левчук Валентина Никифорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Міськевич Володимир Миколайович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Наконечна Алла Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Плисюк Надія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пшебільська Валентина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сеньчук Тамара Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Якимчук Марія Мефодіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560405

Голова комісіїБобровський Іван Петрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїМороз Віктор Миколайович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїРедька Антоніна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Члени комісії:
Гопанчук Галина Степанівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Дацюк Жанна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Жмура Надія Тимофіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кирильчук Марія Андріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Корнійчук Марта Миколаївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Кузьміч Руслан Петрович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Максимчук Галина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Міліщук Валентина Петрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Семенчук Євгенія Петрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сміховська Валентина Вікторівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Суха Марія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Харченко Інна Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Хоменчук Неля Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560406

Голова комісіїСеменюк Наталія Митрофанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Заступник голови комісіїКонсевич Валентина Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКшановська Оксана Павлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Демчук Сергій Филимонович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Осипчук Ігор Володимирович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Поляк Мирослава Дмитрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Поляк Юрій Вікторович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сабанюк Василь Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Семенюк Ігор Андрійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Семенюк Світлана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Степчин Тетяна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Тригобчук Любов Сергіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Федорчук Олександр Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560407

Голова комісіїГнатюк Ольга Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїКравчук Наталія Власівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Секретар комісіїКосянчук Тамара Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Баглай Наталія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Бєсєдіна Людмила Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Демедюк Віктор Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Карпець Ірина Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Радюк Тетяна Костянтинівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Хмеляр Лілія Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Яремчук Наталія Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560408

Голова комісіїУзлюк Оксана Євгенівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїРоманюк Лариса Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїШаправська Тетяна Семенівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Зілько Софія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кирильчук Андрій Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Клей Лариса Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Москальчук Володимир Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Суха Тетяна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Українець Юлія Григорівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Шевчук Людмила Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Штандарук Тетяна Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Щербак Ольга Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560409

Голова комісіїГлюза Світлана Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїДавидюк Ганна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїП’ясецька Леся Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Гордійчук Надія Олексіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гордійчук Оксана Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Демедюк Надія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Карплюк Ганна Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кухарчук Галина Федорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Нестерук Ольга Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Ольшевська Оксана Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пашковська Лідія Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Редька Оксана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Черняк Оксана Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560410

Голова комісіїКирильчук Василь Олександрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїПоліщук Лідія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїПавлюк Світлана Адамівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Члени комісії:
Вітрик Ігор Сергійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Кирийчук Катерина Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Кирильчук Тетяна Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Литвінчук Петро Дмитрович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Павлюк Наталія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Павлюк Олег Петрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Сидорчук Ольга Павлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Сиротюк Юрій Петрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Соловей Ольга Антонівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ткачук Інна Петрівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ткачук Ліна Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560411

Голова комісіїБояршинова Надія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїДемчук Оксана Анатоліївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Секретар комісіїЗайчук Лідія Степанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Жерендюк Володимир Олександрович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Загородько Ірина Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Літвинчук Сергій Володимирович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Миколайчук Юрій Володимирович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сиротюк Наталія Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Федорчук Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Фоміна Діана Ігорівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шпатиковська Тетяна Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 560412

Голова комісіїХарчук Світлана Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїЯщук Надія Олегівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїБарон Костянтин Валерійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данилюк Олександр Володимирович.
Члени комісії:
Балаушко Ігор Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Балаушко Ольга Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Галабурда Павло Денисович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Котляр Сергій Георгійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пелех Олена Леонідівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Почотна Валентина Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Соловей Раїса Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тижук Анатолій Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Тижук Наталія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Шевчук Людмила Євгенівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Щербатюк Тетяна Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560413

Голова комісіїЧопко Ганна Антонівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїДацько Олеся Павлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКозак Наталія Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бик Руслана Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Буксанчук Євген Євстафійович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Буксанчук Зоя Вікторівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мосійчук Любов Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Назарук Віра Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Новак Надія Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сисонюк Володимир Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Солімчук Михайло Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 560414

Голова комісіїЯрмолюк Марія Костянтинівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Заступник голови комісіїОхрімчук Надія Євгенівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїГрабар Людмила Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Грабар Ірина Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Драчук Ніна Григорівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Іллюк Людмила Анатоліївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ільчук Олена Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Капітанець Ірина Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Марчук Марія Володимирівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Солімчук Галина Євгенівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чепель Наталія Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560415

Голова комісіїФедорчук Валентина Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїСугерей Віктор Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїФедорчук Вікторія Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Зимка Володимир Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Кошелева Алла Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кравцов Микола Миколайович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Кравцова Оксана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Нестерук Василь Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Саракула Михайло Степанович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Синюк Наталія Ананіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560416

Голова комісіїБобровська Тетяна Віталіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Заступник голови комісіїУсік Ольга Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїРимарук Наталія Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Бобровська Тетяна Григорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Власюк Наталія Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Годущан Катерина Віталіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дуда Людмила Адамівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Жовтко Ірина Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Королюк Тетяна Олексіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельник Віталій Євгенович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Новицька Ірина Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Поліщук Валентин Миколайович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Романюк Тетяна Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Устименко Надія Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шковородюк Тетяна Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560417

Голова комісіїГнесь Тетяна Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїЛогвинчук Тамара Тихонівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїРоманов Олександр Олександрович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Денесюк Іванна Василівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дорощук Ольга Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Колодюк Тетяна Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мамай Катерина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Матвійчук Тетяна Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Михайленко Наталія Анатоліївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Плясецька Антоніна Олексіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Приймак Юрій Антонович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Присяжнюк Людмила Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Романова Ольга Андріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Савчук Тамара Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Чудак Тетяна Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560418

Голова комісіїМаркевич Ольга Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїКомар Катерина Леонідівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісіїРусальчук Людмила Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Члени комісії:
Антонова Надія Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Бондарчук Ніна Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Готліб Іванна Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Демедюк Любов Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Куцмус Галина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Куцмус Олег Ігорович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мельник Марія Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ніколайчук Людмила Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ніколайчук Світлана Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ольшанська Тетяна Вячеславівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пиріг Раїса Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Слива Микола Сергійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560419

Голова комісіїГарбар Олена Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїВоят Володимир Юхимович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїБондарчук Тетяна Арсеніївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Василишина Любов Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Гичун Людмила Євгеніївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ничипорук Марія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Орлик Ганна Георгіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ревко Тетяна Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Свиридюк Ірина Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Сидорчук Інна Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сисонюк Людмила Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Царук Ірина Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560420

Голова комісіїЯрмолюк Людмила Леонтіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїМарциновська Олена Павлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїГрабовська Людмила Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Гащук Олександра Олегівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дулюк Людмила Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дулюк Святослав Тиммофійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Кропивницька Людмила Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Курмаш Ольга Євгенівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кушнір Валентина Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ляшук Тамара Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Міщук Валентина Віталіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Павловський Сергій Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Солонінко Алла Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шелухіна Любов Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560421

Голова комісіїДулюк Анатолій Тимофійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Заступник голови комісіїВасирук Тамара Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісіїКраля Любов Семенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Базилевська Марія Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Бондар Олена Сергіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гордійчук Лариса Віталіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Жовтюк Валентина Романівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Коробка Людмила Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Краля Галина Михайлівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Краля Оксана Леонтіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мякота Ніна Романівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Рабченюк Людмила Тарасівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Савчук Ганна Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Хмельницька Олена Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шендецька Оксана Федорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560422

Голова комісіїЯкобчук Феофанія Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїНагорна Світлана Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїКравчук Надія Валеріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Білас Мирослав Остапович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гаврилюк Марія Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гордійчук Вікторія Віталіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кравчук Надія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Миколайчук Софія Сергіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Самчук Ніна Всеволодівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Стрибулевич Тетяна Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Черемха Галина Євгенівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Якобчук Наталія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560423

Голова комісіїРусанова Ганна Наумівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїІльчук Ольга Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїДуда Наталія Віталіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Ільчук Антоніна Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Ільчук Михайло Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Капітанюк Валентина Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кравець Ганна Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Процюк Тетяна Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Саркисян Ірина Миколаївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сидорчук Андрій Володимирович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сидорчук Наталія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Шевчук Ірина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Якуба Наталія Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560424

Голова комісіїТерещук Наталія Андріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїБатик Єва Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїКозирська Марія Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Члени комісії:
Бойко Лариса Варфоломіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Боровець Валентина Ростиславівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Жилінська Марія Олексіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заєць Валентина Всеволодівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Онищук Ігор Віталійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Остапчук Сергій Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Отченаш Оксана Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Павлюк Роман Михайлович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Стасюк Жанна Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Чайка Валентина Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560425

Голова комісіїСорочинська Людмила Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїКравчук Марія Неонілівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кривенко Віктор Миколайович.
Секретар комісіїЗданевич Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Бахно Галина Леонтіївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Васильчук Жанна Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Калішевич Галина Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Малащук Марія Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Неганова Марія Ростиславівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Новак Юрій Володимирович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Приступлюк Олександр Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Редько Олена Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Чайка Катерина Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Щербак Марія Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Яковець Світлана Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560426

Голова комісіїМузичук Олексій Миколайович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїКлимук Людмила Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісіїФенюк Іван Володимирович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Борей Марія Олексіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Васильчишина Катерина Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гринюк Євгенія Яківна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гринюк Наталія Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Демедюк Тетяна Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Медов’як Микола Іванович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Морозова Іванна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Музичук Василь Олексійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Музичук Максим Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Супрунюк Василь Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.

Дільнична виборча комісія № 560427

Голова комісіїАндрійчук Валентина Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Заступник голови комісіїДемідова Ірина Ярославівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїНемеришина Зоя Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Члени комісії:
Гопанчук Лариса Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дроботюк Галина Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Жигун Оксана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Западня Надія Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кондратюк Надія Филимонівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мильничук Надія Ігнатівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мішура Ганна Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Оводюк Лідія Мефодіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Радовенюк Оксана Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Розумець Людмила Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Савчук Світлана Петрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560428

Голова комісіїГанжай Василь Вікторович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісіїДмитрук Людмила Євгенівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісіїКопиткова Оксана Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Члени комісії:
Карплюк Ольга Євгенівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лавренюк Галина Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Лавренюк Георгій Вікторович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лесик Людмила Всеволодівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мазурець Світлана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сидорчук Віталій Ростиславович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сокотун Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Соловей Тарас Святославович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Шевчук Олена Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 560429

Голова комісіїКарплюк Юрій Ярославович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїРоманович Лариса Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Секретар комісіїТерпелюк Наталія Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Батик Мирослав Анатолійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Батик Тетяна Євгенівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Гергелюк Юрій Савелійович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Ковальчук Марія Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Семенович Валентина Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Семенович Леонід Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ткач Наталія Сергіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 560430

Голова комісіїДудинська Євгенія Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Смешко Ігор Петрович.
Заступник голови комісіїДідух Надія Григорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісіїКачановська Людмила Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Герус Валентина Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гордійчук Олена Геннадіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Данилюк Людмила Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Демковська Людмила Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дідик Світлана Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Залевська Олена Петрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Знаменець Людмила Антонівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ковальчук Алла Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Косинська Світлана Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Редька Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ступак Наталія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кривенко Віктор Миколайович.
Чучкевич Валентина Францівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шевчук Сергій Олександрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шоломенцова Катерина Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 560431

Голова комісіїСтепанчук Людмила Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїОмельчук Віктор Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Секретар комісіїЛяшок Алла Федорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Галанзовська Мирослава Аркадіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гуменюк Ольга Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кубай Людмила Ігорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Маліновський Григорій Петрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мендалюк Катерина Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мендалюк Юлія Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мошковська Ірина Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Титаренко Любов Федорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Торчук Тетяна Андріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Юричко Ганна Дмитрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560432

Голова комісіїЯрмолюк Ольга Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісіїБухал Федір Антонович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїПоляднік Алла Ростиславівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Довженко Людмила Степанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Коркунець Олексій Юрійович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Корсун Олександр Петрович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Литвинчук Ольга Адамівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Мартинюк Раїса Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Нагорна Марія Іларіонівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пшенична Наталія Євгенівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Силін Марія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Силін Софія Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Суха Надія Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560433

Голова комісіїБабич Галина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїСорочинська Людмила Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїЯщук Олександр Миколайович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Члени комісії:
Забужко Василь Леонідович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кирильчук Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Пончук Ніна Андріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Смикало Людмила Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Терпелюк Юрій Романович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чернюх Андрій Олександрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Чубюк Сергій Володимирович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Якименко Валентина Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Янчук Михайло Олексійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560434

Голова комісіїЗагиней Оксана Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїЗима Людмила Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісіїОгороднік Олександр Валерійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Зима Ольга Степанівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Макарчук Алла Борисівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ніколайчук Юрій Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Онищук Наталія Євгенівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Паляднік Людмила Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Синюк Ніна Федорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Степанюк Наталія Вікторівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Терпелюк Тамара Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Тимощук Ганна Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 560435

Голова комісіїМарчук Галина Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Заступник голови комісіїЛяля Людмила Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКальчук Тетяна Йосипівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Данилюк Оксана Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Данилюк Оксана Петрівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дем’янчик Людмила Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дубовець Галина Мелетіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Іванюк Наталія Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Супрунюк Тамара Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Терпелюк Олександр Романович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чернова Валентина Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Чернова Юлія Вікторівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Шматко Василь Миколайович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 560436

Голова комісіїКроль Антоніна Арсентіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїАндріюк Ірина Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїСидорук Світлана Анатоліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Власюк Тетяна Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Гоголь Оксана Ростиславівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Гудько Юлія Юріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Каштан Тетяна Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Переходько Іван Русланович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Переходько Ніна Віталіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сидорук Василь Володимирович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Смик Лідія Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Федорук Людмила Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Чупринюк Наталія Валентинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 560437

Голова комісіїПилипчук Ірина Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісіїПилипчук Валентина Сергіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісіїСапальчук Вікторія Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Кірієнко Петро Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Ковальчук Світлана Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Кравчук Неля Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Нектовенко Ніна Аркадіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тютюн Світлана Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Чиж Валерій Олексійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Ящук Василь Миколайович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 560438

Голова комісіїДзюба Віталій Вячеславович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісіїДуда Галина Григорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїЛюбечко Іван Ярославович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бабич Людмила Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Каштан Ганна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Немира Роман Борисович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Оніщук Микола Омелянович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Середня Ольга Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сябер Петро Валентинович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Терпелюк Василь Романович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Хіміч Ніна Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 560439

Голова комісіїБриковець Микола Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісіїЛихатова Валентина Адамівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїШилан Юлія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Бондарчук Оксана Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гордійчук Ольга Володимирівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Карплюк Ольга Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Карплюк Тетяна Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Карплюк Тетяна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ковальковська Людмила Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Новак Валентина Аврамівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Опанасюк Оксана Ярославівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Павлюк Володимир Олександрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
П’ятенко Людмила Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Шокур Ольга Сергіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 560440

Голова комісіїКостюк Олена Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїСтепанюк Алла Олександрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісіїШекель Антоніна Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Буката Тетяна Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Годун Світлана Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Годун Юлія Петрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Грибан Леся Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Захарчук Марія Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ковальчук Марія Романівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Литвинчук Наталія Олексіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Літвинчук Діна Ростиславівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лобачевська Тамара Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Федькевич Леся Степанівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шилан Наталія Федорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 560441

Голова комісіїГодун Клавдія Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісіїКарплюк Олена Григорівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїШелегеда Наталія Вікторівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Годун Валентина Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Годун Євгенія Феодосіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Годун Людмила Филимонівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гончарук Любов Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Добровольська Галина Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Кукла Ніна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Романчук Зоя Федорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Федькевич Володимир Павлович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Якимчук Валентина Антонівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 560442

Голова комісіїШпатиковська Леся Костянтинівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісіїБондар Степанія Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісіїБондар Яна Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Бондар Катерина Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бондар Юлія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Годун Володимир Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Грибан Петро Іванович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.
Корнійчук Владислав Олександрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Корнійчук Тетяна Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Яремчук Марія Микитівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 560443

Голова комісіїТурович Олександр Вікторович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісіїСтасюк Ірина Адамівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісіїКриворучко Валентина Тофілівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Войтович Світлана Павлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гаврилюк Оксана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Денисюк Валентина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Кирильчук Ігор Пантелеймонович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кирильчук Людмила Никодимівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Миколайчук Оксана Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Смикало Ігор Ростиславович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Фурсович Софія Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шуст Світлана Віталіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 560444

Голова комісіїКовальчук Валентина Адамівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісіїКоток Олена Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісіїРачунь Тетяна Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Бондарчук Наталія Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бровчук Тетяна Ігорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Власюк Михайло Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
Власюк Світлана Ярославівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Гарбарук Вікторія Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Коток Василь Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Курач Олена Арсенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Максимчук Лариса Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Рудик Неоніла Павлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Чепелюк Михайло Григорович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 560445

Голова комісіїМатушевська Катерина Віталіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісіїКонончук Григорій Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісіїБондар Тетяна Євгенівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Борсук Марія Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
В’юн Микола Сергійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
В’юн Ольга Олексіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гіль Тетяна Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кричун Антоніна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Славинська Юлія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тишкова Олена Євменівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Скоцик Віталій Євстафійович.
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело