телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
93 14.05.2019

        IMG 1032 У середу, 8 травня, відбулось тридцяте чергове засідання сесії Корецької районної ради, участь у якому взяли голова Корецької РДА Сергій Черній, керівники структурних підрозділів РДА, окремих установ та підприємств, сільські голови, представники міської ради та інші. Головував на засіданні Ігор Хоменчук.

        

   На розгляд депутатів було винесено 26 питань, що стосувались важливих питань соціально-економічного життя району, його мешканців. Зокрема, цілий ряд питань стосувались галузі освіти – це і затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад району, а також про обрання представників райради до складу конкурсної комісії з відбору цих керівників. Також було прийняте рішення про звільнення з посади директора Сторожівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Володимира Тишкевича.

        IMG 1031 Неабиякого обговорення набуло питання про стан ремонту доріг в Корецькому районі та перспективний план з ремонту доріг на 2019 рік. Інформував присутніх начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Здрок. За словами Олександра Анатолійовича, для належного утримання вулично-дорожньої мережі комунальної власності та доріг загального користування місцевого значення протягом 2018 року проведено будівельно-монтажні роботи на 41 об’єкту (28,9 тис. кв. м) на суму 9101, 077 тис. грн.

         Депутати обговорили звіти голови райради Ігоря Хоменчука та голови РДА Сергія Чернія.

         Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік доповідала начальник фінансового управління РДА Наталія Позняк.

         На завершення пленарного засідання районні обранці схвалили звернення депутатів Корецької районної ради до голови НБУ Якова Смолія, голови правління «Ощадбанку» Андрія Пишного, голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва щодо скасування рішення про нарахування комісії за оплату комунальних послуг при їх сплаті через каси «Ощадбанку».

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело