телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
110 29.05.2019
Оголошення
про конкурс на заміщення вакантної посади директора
Сторожівського навчально-виховного комплексу
«загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Корецької районної ради Рівненської області

Управління освіти, молоді та спорту Корецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Сторожівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області (далі – директор).
Повне найменування:Сторожівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області
Юридична адреса: 34714, Рівненська область, Корецький район, с.Сторожів, вул. Центральна, 3
Найменування посади:
директорСторожівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області
Умови оплати праці:
посадовий оклад – 5113,90 грн.;
на оплату праці директора розповсюджуються умови, передбачені Законом України „Про освіту” в частині оплати праці педагогічних працівників.
Директор призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на два роки. Права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.
Вимоги до посади:
Громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
знання Конституції України, законів України „Про освіту”, „Про дошкільну освіту”, „Про загальну середню освіту”;
володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.
Документи подаються до управління освіти, молоді та спорту Корецької райдержадміністрації до 26 червня 2019 року за адресою: м. Корець, вул. Київська, 75а.
Перелік документів:
- письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія та/або додається резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідка про відсутність судимості;
- мотиваціний лист, складений у довільній формі.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи.
Проведення конкурсу:
         Початок конкурсного відбору – 10.07.2019, м.Корець, площа Київська, 5, малий зал засідань.
Конкурс складається з трьох етапів:
- перевірки на знання Конституції України, Законів України «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р у формі письмового тестування;
- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Корецької районної ради (рішення від 08.05.2019 № 495).
Контактна особа – Романюк Оксана Іванівна, спеціаліст групи централізованого господарського обслуговування управління освіти, молоді та спорту Корецької райдержадміністрації (телефон 0685883275, 21911).
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело