телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
93 11.11.2019

33 сесія 1У четвер, 31 жовтня, під головуванням голови районної ради Ігоря Хоменчука відбулася тридцять третя сесія районної ради сьомого скликання.

У роботі пленарного засідання, окрім 22 депутатів районної ради, взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Володимир Кулик, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, міський та сільські голови.

Першими депутати розглянули питання про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо ремонту дорожнього покриття по вул. Грушевського в селі Браневі, а також щодо стану ремонту дороги «Немовичі– Березне – В.Межирічі – М-06» на території району. Було вирішено направити дані депутатські запити Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.

Також районні обранці затвердили список присяжних в кількості 15 осіб, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Корецькому районному суді.

Під час сесії були прийняті рішення про ліквідацію КП «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради, а також звільнення Олега Володимировича Плисюка, в.о. начальника, із займаної посади 1 листопада 2019 року за угодою сторін.

33 сесія 2Також депутати розглянули низку питань: про програму розвитку освіти Корецького району на 2019-2021 роки; про внесення змін до районної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2017-2020 роки; про демонтаж та списання основних засобів, що належать до спільної власності територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі КНП «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької районної ради; про надання дозволу на списання основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі КНП «Корецька центральна районна лікарня» Корецької районної ради; про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району; про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району, що підлягають приватизації; про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Корецького району; про приватизацію (відчуження) будівлі школи, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі Користівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради; про Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств Корецької районної ради; про надання згоди Корецькій міській раді на здійснення капітального ремонту (невідокремлених поліпшень) орендованого нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району; про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району в новій редакції; про призначення на посаду директора Сторожівського НВК «Загальноосвітня школа I-II ступеня – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Пашковської Т.А.; про покладення виконання обов’язків директора Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

– Сесія районної ради відбулася у конструктивному діловому руслі, – прокоментував засідання очільник райради Ігор Хоменчук. – Це стало можливим, адже пленарному засіданню передували засідання постійних комісій, де всі питання були детально розглянуті та внесені відповідні правки. Хочу подякувати усім без винятку депутатам районної ради за активність та виваженість у прийнятті рішень, адже вони важливі для розвитку й функціонування громади району.

У результаті обговорення з усіх питань було ухвалено відповідні рішення. Згідно чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному вебсайті районної ради.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело