телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
47 05.12.2019

22 листопада Корецька ДЮСШ зустрічала учасників Спартакіади серед штатних працівників органів місцевого самоврядування, присвяченої Дню місцевого самоврядування. Позмагатися прибули представники 12 сільських рад району (Іванівської, Веснянської, Головницької, Щекичинської, Сапожинської, Бриківської, Новокорецької, Жадківської, Світанівської, Невірківської, Самострілівської, Користівської), а також районної та міської рад.

1З вітальним словом до учасників змагань звернувся керуючий справами районної ради Василь Олашин та побажав гарного настрою та перемог.

Спортсмени змагалися у наступних видах спорту: кульова стрільба, дартс, настільний теніс, шашки та шахи.

Переможцями та призерами в окремих видах змагань стали:

- кульова стрільба (чоловіки): І місце – Ф. Шилан (Іванівська с.р.), ІІ місце – Ю. Добровольський (міська рада), ІІІ місце – Ю. Денисюк (районна рада);

- кульова стрільба (жінки): І місце – Л. Турович (Щекичинська с.р.), ІІ місце – Ф. Данішура (Бриківська с.р.), ІІІ місце – Н. Ярмолюк (Щекичинська с.р.);

- дартс (чоловіки): І місце – І. Маркевич (міська рада), ІІ місце – Ю. Денисюк (районна рада), ІІІ місце – М. Федькевич (Веснянська с.р.);

- дартс (жінки): І місце – І. Харченко (міська рада), ІІ місце – Наталія Омельчук (Головницька с.р.), ІІІ місце – К. Васильчук (міська рада);

- настільний теніс (чоловіки): І місце – П. Борисюк (Веснянська с.р.), ІІ місце – М. Якименко (Самострілівська с.р.), ІІІ місце – Р. Соловей (Невірківська с.р.);

- настільний теніс (жінки): І місце – Л. Турович (Головницька с.р.), ІІ місце – Г. Поліщук (Веснянська с.р.), ІІІ місце – О. Ясковець (міська рада);

- шашки (чоловіки): І місце – П. Борисюк (Веснянська с.р.), ІІ місце – І. Якубець (Жадківська с.р.), ІІІ місце – В. Петрук (міська рада);

- шашки (жінки): І місце – Н. Палюх (міська рада), ІІ місце – Л. Кирильчук (Бриківська с.р.), ІІІ місце – Л. Ткачук (районна рада);

2- шахи (чоловіки): І місце – В. Дмитрук (міська рада), ІІ місце – М. Якименко (Самострілівська с.р.), ІІІ місце – М. Федькевич (Веснянська с.р.);

- шахи (жінки): І місце – В. Скарбарчук (Іванівська с.р.), ІІ місце – Т. Неглядюк (Бриківська с.р.), ІІІ місце – К. Васильчук (міська рада).

У загальнокомандному заліку переможцями Спартакіади стали працівники Корецької міської ради, друге місце посіла команда Іванівської сільської ради, третє – Корецької районної ради.

Переможці та призери в окремих видах змагань будуть нагороджені грамотами, команда-переможець та команди-призери – кубками на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело