телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
70 13.12.2019

34 1У вівторок, 10 грудня, в залі засідань районної ради відбулося засідання тридцять четвертої позачергової сесії Корецької районної ради VІІ скликання, яку провів голова райради Ігор Хоменчук.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати районної ради із 34 обраних. На сесії були присутні в.о голови РДА Володимир Кулик, заступник голови РДА Олександр Сухий, доповідачі питань порядку денного, Користівський сільський голова Людмила Онищук, начальник відділу освіти РДА Оксана Форсюк, начальниця фінансового управління РДА Наталія Позняк, завідувач сектору культури та туризму РДА Вікторія Плисюк, начальник управління соціального захисту населення РДА Анатолій Іващук.

 

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Попередньо усі питання порядку денного тридцять четвертої позачергової сесії Корецької районної ради були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Розпочалося засідання із приємної місії – за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини, з нагоди Дня місцевого самоврядування та 60-річчя від Дня народження голова райради нагородив Почесною грамотою Рівненської обласної ради Світлану Яковець, депутата райради.

Опісля районні обранці приступили до роботи: депутатами було ухвалено ряд процедурних питань, які стосувались порядку денного, регламенту, секретаріату, тощо.

34 2Далі відповідно порядку денного депутати розглянули і прийняли рішення, що стосуються звільнення з посади директора Богданівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Кирильчук Н.В.; надання згоди на передачу будівлі школи, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі Користівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради; припинення приватизації (відчуження) будівлі школи, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та облікуються на балансі Користівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради; внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; звернення депутатів Корецької районної ради Рівненської області до Кабінету Міністрів України стосовно розблокування проведення видатків місцевого бюджету за субвенцією на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку відповідно до розпорядження КМУ №500-р від 10.07.2019р.. Зокрема це стосується коштів на капітальні видатки сектору культури та туризму Корецької РДА, на реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Поліська, Молодіжна, Заріччя, Центральна, Середня, Вишнева у селі Головниці, на придбання та встановлення дитячо-спортивного майданчика в селі Головниці.

Також районні обранці схвалили текст звернення депутатів Корецької райради Рівненської області до Кабінету Міністрів України, Рівненської обласної ради, Рівненської обласної державної адміністрації щодо виплати заборгованості заробітної плати працівникам медичних установ району.

У ході роботи районні обранці детально розглянули одне із найважливіших питань – це внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Коментує начальниця фінансового управління РДА Наталія Позняк:

                   Бюджет 2019 року був збалансований по доходах і видатках досить скрупульозно і перевиконання дохідної частини упродовж року виникало не часто: у червні було внесення змін перевиконання дохідної частини на 2 млн 200 тисяч гривень, і ось буквально упродовжчотирьох місяців ми змогли знову дійти до 105, 4% виконання планових доходів спочатку року. Це дало нам можливість внести зміни і завершити ті заходи, які РДА собі запланувала, але, на жаль, ми не могли їх профінансувати. Зокрема, одне із найважливіших питань на сьогодні для влади – виплата заробітної плати медичним працівникам нашої ЦРЛ. На жаль, повного фінансового ресурсу ми не маємо, для того, щоб завершити цей рік із необхідними виплатами, включаючи матеріальну допомогу на оздоровлення. Про те ми неодноразово зверталися у Департамент фінансів, до обласних органів, які змогли все-таки нам допомогти закрити заробітну плату за листопад і жовтень, і наш спрямований мільйон дає можливість закрити зарплату за листопад, грудень. Залишається проблема з виплатою заробітної плати, грошової допомоги на оздоровлення за грудень. Окрім цього, коштів потребували й інші заходи, що проводила адміністрація. Зокрема, це утеплення шкіл, реконструкція котелень, ремонт котлів, за нами «висіла» заборгованість, яка виникла при відкритті інклюзивно-ресурсного центру, а ще були закуплені парти для всіх початкових класів навчальних закладів району. Відповідно мали заборгованість у 165 тисяч гривень, які ми у цьому рішенні сесії передбачаємо. На тридцять четвертій позачерговій сесії основними питаннями були заробітна плата медикам та закриття боргів по виконаних роботах управління освіти, молоді і спорту РДА. Решта, це соціальні програми, – продовжує Наталія Дмитрівна. – Сьогодні у нас не вистачало коштів спочатку року на виплату фінансової допомоги громадянам, які звертаються до нас зі своїми бідами і проблемами. Одночасно за кошти районного бюджету проходить виплата для тих громадян, які здійснюють догляд за людьми похилого віку після 80 років, які потребують сторонньої допомоги. Ця сума у районі складає до 400 тисяч гривень.

У результаті обговорення з усіх питань були ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті Корецької районної ради у розділі головного меню «Поіменне голосування».

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело