телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
41 12.12.2019

На запрошення районної ради та райдержадміністрації для участі у відзначенні Дня місцевого самоврядування до Корця 6 грудня прибула офіційна делегація з Люблінського повіту Республіки Польщі на чолі із секретарем староства Артуром Румінскі. Також до складу делегації ввійшли працівник відділу освіти і соціальних питань Катажина Петришак, депутат Люблінського повіту та член правління повіту Збігнев Бернат. Відзначенню професійного свята передувала зустріч у інформаційно-туристичному центрі, який знаходиться у приміщенні районної бібліотеки, гостей із головою райради Ігорем Хоменчуком, в.о. голови РДА Володимиром Куликом, заступником голови РДА Олександром Сухим, депутатом райради Борисом Дицяком.

ПолякиРозпочалася зустріч із вітальних слів керівництва нашого району.

                   Із Люблінським повітом ми співпрацюємо уже чимало років. І раді, що ви прийняли запрошення і відвідали наш район у такий урочистий для нас день – професійне свято, – розпочав Ігор Федорович. – Ваш візит є свідченням того, що наші хороші сусідські відносини будуть продовжуватися і надалі.

Опісля очільник райради ознайомив гостей із географією, адміністративно-територіальним устроєм та економікою району. Присутні переглянули відео-візитівку Корецького району, а також – фрагменти святкування фестивалю народної творчості «Зелене Купало в літо упало», який відбувається 15 років поспіль на Кореччині, а цьогоріч отримав ще й всеукраїнський статус.

Відповідно до договору про співпрацю між Люблінським повітом та Корецьким районом, який був підписаним у червні 2016 року по 2021 рік були підведені підсумки роботи.Коментує керівник райради Ігор Хоменчук:

                   У сфері культури, туризму, освіти така співпраця відбувалася активно і плідно. Обумовлено було про активізацію співпраці в галузі охорони здоров’я та в інвестиційному напрямі. Для цього у Любліні вже створене бюро інвестицій, через яке буде впроваджена актуалізація цього питання з нашим районом.

Міжнародна співпраця надає нашому району унікальну можливість запозичувати позитивний досвід громад інших країн у різних сферах, дає змогу розвивати ефективну співпрацю, покликану приносити користь обом сторонам, реалізовувати проєкти за кошти Євросоюзу та залучати інвестиції.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело