телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
40 28.12.2019
Дітей пільгових категорій, які проживають у Корецькому районі, теж привітали із Днем святого Миколая. Саме цього 19 грудня в районі проведено ряд заходів. Дві сотні дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали новорічні подарунки від Корецького РЦ СССДМ.
Також у рамках благодійної акції «Що приніс нам Святий Миколай» роздано 30 канцелярських наборів від ОЦ СССДМ для дітей, батьки яких брали участь у проведенні АТО, дітей із сімей вимушених переселенців.

9На базі ЗШ №3 м. Корця за участю вихованців Корецької дитячої школи мистецтв та районного будинку школяра відбувся концерт. До вітань приєдналися заступник голови РДА Олександр Сухий, заступник голови райради Віктор Дулюк. У рамках святкової програми своїми співами та танцями діти розважали всіх присутніх. Усі учасники свята отримали смачні солодощі від В’ячеслава Володимировича Скорохода, директора ТОВ «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ». Загалом охоплено 200 дітей, батьки яких загинули чи брали участь у проведенні АТО, дітей, дітей із сімей вимушених переселенців, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело