телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
236 10.05.2016

           2 День перемоги є всенародним святом у нашій державі. У кожному містечку та селі проходять урочисті заходи пам'яті полеглих воїнів та вшанування живих учасників Другої світової війни. Уже другий рік поспіль Україна відзначає День перемоги із символом квітки червоного маку. Це зображення уособлює з одного боку квітку маку, а з іншого – кривавий слід від кулі. Поруч із квіткою розміщено дати початку і закінчення Другої світової війни та гасло «Ніколи знову».

            На захід із нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом і завершення Другої світової війни 9 травня  зібралися влада міста та району, ветерани, школярі, громадськість. На початку зібрання на кладовищі біля стели пам'яті загиблих у Другій світовій війні присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Тим самим корчани доєдналися до загальної шани, поваги і пам’яті всіх героїв України.

            – Шановні ветерани, дорогі корчани! Грізні роки Другої світової війни все далі відходять в історію, але залишається пам'ять про подвиг наших батьків, дідів. Ми дякуємо вам, ветерани, за те, що ви здобули нам свободу, перемогу. Найбільше ми сьогодні дякуємо, що ви виховали патріотів, мужніх синів, дочок, які сьогодні захищають нашу землю на сході України. Бажаємо вам міцного здоров’я. Усім присутнім бажаю миру, добробуту та благополуччя, – сказала міський голова Людмила Дмитрук.

            Священики району різних релігійних конфесій здійснили поминальну панахиду та згадали поіменно загиблих у роки лихоліття. Згодом усі бажаючі поклали квіти до стели. Після завершення офіційної частини ветеранів було запрошено на святковий вогник до центральної районної бібліотеки. Слова вдячності учасникам війни пролунали з уст голови райдержадміністрації С.Чернія, голови районної ради І. Хоменчука, голови Корецької районної спілки ветеранів війни та праці В.Шевченка, голови Корецької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану І.Маркевича. Святкову атмосферу для присутніх створили ведуча заходу Катерина Зубрицька та інструментальний ансамбль «Амбітіус».

Інна ПРИШВА

1

DSC03229

DSC03231

DSC03238

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело