телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
210 27.05.2016

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Корецької районної ради «Про «Положення про оренду  майна спільної власності територіальних громад району»

Розробник – відділ соціально – економічного розвитку, інвестиційної діяльності та комунальної власності Корецької районної ради

            Проект регуляторного акта передбачає: порядок створення конкурсних комісій для визначення орендаря майна спільної власності територіальних громад району, мінімальні орендні ставки за оренду майна спільної власності територіальних громад району.

 

Проект рішення Корецької районної ради «Про «Положення про оренду  майна спільної власності територіальних громад району» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Корецької районної ради: http://koretsrada.in.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: м. Корець, площа Київська, 5, відділ соціально – економічного розвитку, інвестиційної діяльності та комунальної власності Корецької районної ради, телефон (03651) 2-10-10, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Додатки:

Проект рішення "Про оренду  майна спільної власності територіальних громад району "

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Корецької районної ради «Про «Положення про оренду  майна спільної власності територіальних громад району»

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело