телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
249 27.05.2016
            IMG 20160519 114921У День вишиванки, 19 травня, у Великомежиріцькому НВК «Школа І ступеня-гімназія» відбулася презентація книги «Скарбниця із сивої давнини», автор якої Анфіса Терлецька – керівник зразкового фольклорного колективу «Спадщина» Будинку культури Великих Межиріч. Це людина, яка присвятила все своє життя збиранню та відтворенню пісенних обрядів, звичаїв, народних традицій нашого краю. За підтримки Руслана Сивого, депутата районної ради, громадського діяча, радника голови Рівненської ОДА, Анфіса Олександрівна змогла втілити у життя свою давню мрію – видати власну книгу. Вона вважає, що ми сьогодні маємо повертатися до одвічних цінностей народу. Тому створила книгу, у якій прагне прищепити любов до всього українського. А її фольклорний колектив «Спадщина» неодноразово дивував і доводив, що світ наших традицій нескінченно багатий, і в кожному своєму виступі старався донести єдину істину: «Потрібно берегти нашу культуру, пам’ятати звичаї і обряди народу, поважати старших та черпати енергію із бездонної духовної криниці українців». Їм це завжди вдавалося: безліч перемог на національних та міжнародних конкурсах, гастролі Україною та за її межами, багато шанувальників – і це далеко не все чим може похвалитися колектив. У святковому залі зібралося багато почесних гостей: Ігор Хоменчук, голова Корецької районної ради, Олександр Кіселик,депутат районної ради, Оксана Рогальчук, заступник директора з навчальної роботи Корецького НВК «Школа-ліцей», депутат районної ради, Оксана Слободенюк, сільський голова Великих Межиріч,  Петро Олевський, голова батьківського комітету.
                Голова Корецької районної ради, Ігор Федорович, щиро привітав авторку книги та побажав їй творчих злетів і довгих років життя.
   У вітальному слові Анфіса Терлецька зазначила: – Матеріал книги є результатом праці, який зібраний та описаний мною упродовж багатьох років. У ній я відтворила свою історію життя, бо здавна захоплювалася звичаями  народу.
    Отже, «Скарбниця із сивої давнини» є дарунком кожному небайдужому до культурних надбань свого народу. За словами Анфіси Олександрівни, без талановитих дітей, які її надихають, завжди підтримують в усіх починаннях, у неї могло б нічого не вийти.

  На цьому святі учасники зразкового фольклорного колективу «Спадщина» свого наставника не підвели. Вони виступили у концертній програмі презентації книги. Приємні спогади ще надовго залишаться 

Іванна Готліб

EOrNTNXzS2Q

iAsjVvrc2q4

KG krwgJAIk

xdu9z5GZ3Tc

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело