телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
592 18.06.2020
У залі засідань адмінбудинку 11 червня під головуванням очільника районної ради Ігоря Хоменчука відбулася 38 чергова сесія районної ради сьомого скликання.
На початку засідання внесли зміни до складу президії районної ради сьомого скликання: до її складу ввели новопризначеного голову Корецької районної державної адміністрації Олександра Зайчука.
 

38 сесія фото

До порядку денного сесії було внесено 18 питань. Усі питання, розглянуті на засіданнях постійних комісій, рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні районної ради. Із 34 районних обранців на сесії були присутні 21.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова райради ознайомив депутатів з результатами прийнятого звернення до народного депутата Романа Іванісова, державного агентства автомобільних доріг у Рівненській області щодо ремонту доріг Дерманка – Корець та Немовичі– Березне – Великі Межирічі – М-06.

До цієї теми очільник РДА додав: «Завдяки співпраці керівництва райради, міськради та Великомежиріцької сільради декілька днів тому розпочалася робота над реалізацією важливих проєктів,. На сьогодні можу озвучити два проєкти, які уже запущено в роботу. Завдяки підтримці обласної державної адміністрації, у плані фінансування, невдовзі розпочнеться ремонт відрізку дороги, яка йде від траси «Київ – Чоп» (від посту патрульної поліції) і до вїзду у місто Корець. Завдяки міському голові Людмилі Дмитрук уже виготовлена проєктно-кошторисна документація, кошти передбачені ОДА і маю велику надію, що найближчим часом розпочнуться роботи. Ще один проєкт – це та критична частина дороги у селі Великих Межирічах. Голова Великомежиріцької сільської ради Оксана Слободенюк уже розпочала роботу з оформлення усіх відповідних документів. Кошти нам пообіцяли, тому маю надію, що невдовзі ремонтні роботи й цієї частити дороги розпочнуться».

Першим питанням заслухали інформацію про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури, яку доповів керівник Корецького відділу Олександр Лис. Наступним депутати районної ради розглянули питання про звіт голови районної ради про діяльність районної ради за 2019 рік.

Про стан використання водних ресурсів на території району доповів начальник Корецької ЕД Південного МУВГ Микола Самойдюк. Микола Сергійович відмітив, що на територіях Користівської, Жадківської, Бриківської та Крилівської сільських рад є проблеми підтоплення житлових та присадибних ділянок, які потребують негайного вирішення.

Далі затвердили програму підтримки обєднаного Трудового архіву Корецького району на 2020-2025 роки. Внесли зміни та доповнення до програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Корецькому районі на 2016-2020 роки. Орієнтовний обсяг фінансування з районного бюджету на реалізацію заходів Програми на 2020 рік становить 448 тис. грн.. На фінансове забезпечення заходів з реалізації районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2020 рік обсяг фінансування становить 311, 8 тис. грн. Обсяги фінансування цих програм будуть коригуватися за наявності коштів у районному бюджеті.

Також припинили безстрокові трудові договори та уклали за їх згодою строкові контракти, із керівниками закладів загальної середньої освіти: директоркою Корецького НВК «Школа І-ІІ ступеня – ліцей» Людмилою Даниш, директоркою Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст. Людмилою Павлюк, директоркою Самострілівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ДНЗ» Наталією Федорович, директоркою Старокорецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ДНЗ» Нелею Кіселик, директоркою Щекичинської ЗШ І-ІІ ступенів Ольгою Штогун, завідуючою НВК «ДНЗ – ЗШ І ступеня» Тетяною Ольшанською.

На сесії призначили директорів двох закладів загальної середньої освіти. Богданівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ДНЗ» тепер очолює Тетяна Коломієць, контракт з якою укладено на два роки. Устянську ЗШ І-ІІІ ст. очолюватиме Олеся Шекель, з нею контракт підписано на шість років.

Були внесені зміни до районного бюджету, де передбачено співфінансування цільової державної субвенції на Нову українську школу, харчоблоки, оздоровлення дітей пільгових категорій.

«Цей рік є завершальним у проведенні реформи децентралізації та створенні громад, а також впровадженні адміністративно-територіальної реформи, а тому районна рада на перехідному етапі всіляко сприятиме їх впровадженню, забезпечуючи виваженість та стабільність. Щиро дякую депутатам районної ради за розуміння, спільну роботу і бажання працювати на благо громади Кореччини», – підсумував голова райради Ігор Хоменчук.

На завершення засідання у різному ознайомила депутатів з роботою благодійного фонду «З добром у серці» його директорка Марія Козлюк.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело