телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
381 19.06.2020

Повна назва документу державного планування місцевого та регіонального рівнів, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

«Генеральний план та план зонування території с. Іванівка Корецького району

Рівненської області

Село Іванівка знаходиться на території Іванівської сільської ради, в західній частині Корецького району. Розташовується на відстані 53 км від обласного центру м. Рівне та 17 км від районного центру м. Корець. Територія села нараховує – 172 двори, населення становить 392 чоловіки. Площа населеного пункту становить 161,8 га. Є адміністративним центром Іванівської сільської ради, до якої входить також село Березівка.

Сучасний житловий фонд села складає 172домогосподарства. Житловий фонд складає 12,5 тис.м2 загальної площі. Розмір присадибних ділянок коливається від 0,09 до 0,25 га. Забудова представлена індивідуальними житловими будинками з присадибними ділянками. Середня забезпеченість житловою площею на одного жителя складає 43,9 м2/чол.

Пропозиції щодо зміни меж населеного пункту

Запропоновано збільшити площу населеного пункту шляхом включення до меж села незабудованих територій із земель запасу сільської ради, земель сільськогосподарського призначення.

На даний час площа села складає 161,8 га, запропоновано включити 107,51 га, загалом проектна площа населеного пункту становитиме 269,31 га.

Генеральним планом с. Іванівка збережена існуюча мережа вулиць, що пов’язанагармонійно з новою сіткою вулиць. Нові квартали запроєктовані на вільній від забудови території (землі запасу) , а також проведено ущільнення існуючої забудови.

На розрахунковий період запроєктовано:

Житловий квартал в північно-західній частині села в районі вулиці Молодіжної та ущільнення існуючої житлової забудови по всій території населеного пункту;

- передбачено також у західній частині села виділення земельної ділянки під дитячий садок і стадіон;

- передбачено виділення території в центральній частині села під об’єкти рекреаційного призначення (парк), дитячі ігрові майданчики, фізкультурно-спортивні майданчики та під зону відпочинку;

- передбачено виділення земельних ділянок під об’єкти торгівельного призначення (магазини, заклади громадського харчування і т.п.);

- передбачено виділення земельних ділянок під об’єкти комерційного призначення;

- передбачено також у північній частині села виділення земельної ділянки під пожежне депо на 1 автомобіль;

-передбачено території під виробництво 4-5 класу шкідливості;

-розширення існуючого господарського двору.

На розрахунковий період забудови 2019-2039 рр. запроектовано додатково 53 житлових будинки з присадибними ділянками, загальною площею ділянок 13,33 га, житловий фонд становить 6 360 м2. Нова житлова забудова повинна задовільнити потреби села в житлі при міграції населення, а також впорядкувати та композиційно завершити існуючу забудову.

Всі ділянки, виділені згідно завдання - до 0,25 га.Проект передбачає ведення підсобного господарства безпосередньо на присадибних ділянках.

Зона загальносільського центру та підцентрів обслуговування.

Громадський центр села с. Іванівкасформувався з врахуванням природних умов, існуючої мережі вулиць та доріг, капітальності житлових та громадський будівель.

Загальносільський громадський центр являє собою частину сельбищної території , на якій зосереджені установи громадського призначення. На території населеного пункту Іванівка виділений громадський центр представлений такими закладами та організаціями як: сільська рада, ФАП, пошта, ДНЗ «Сонечко», церква св.Георгія, ЗОШ І-ІІ ст. на 140 учнів, магазини, сквер. Даний центр не задовольняє в повній мірі потреби населеного пункту, школа не в даний час не заповнена на проектну потужність – на 140 місць навчається 55 дітей. ДНЗ розрахований на 22 місця, що не задовольнить проектну к-сть дітей і передбачає проектування ще одного ДНЗ.

Проєктом передбачено:

-ДНЗ в західній частині села;

-Пожежне депо на 1 машину;

-Загальносільський стадіон;

-передбачено територію для комерції;

-магазини.

Виробнича зона

На території населеного пункту на даний час діючі підприємства відсутні. З межами населеного пункту, на території колишнього господарського двору , яку пропонується включити в межі села , є підприємства: зерносклад - п-ство по вирощуванню сільськогосподарської продукції з СЗЗ 50 м; млин (крупорушка) з СЗЗ 100 м; елеватор з СЗЗ 100м; господарський двір по ремонту, технічному обслуговуванню та зберіганню сільськогосподарських машин та автомобілів при числі двигунів до 100 од. з СЗЗ 100 м; ковбасний цех з СЗЗ 50м.

Значна частина колишнього господарського двору не використовується. Проектом передбачено використання цих територій для розміщення підприємств IV класу шкідливості із СЗЗ -100м та підприємств V класу шкідливості із СЗЗ -50м.

Кладовища.

На території с. Іванівка є кладовище відкритого типу площею 1,2 га, заповнення складає 65 % та закрите кладовище 0,2 га (СЗЗ 100м). Так як санітарно-захисна зона кладовища охоплює частину сельбищної території на півдні села, і існуюче кладовище майже вичерпало свої можливості, пропонується виділити територію для нового кладовища на південному сході села, так щоб СЗЗ 300м не впливала на розвиток населеного пункту та існуючу та проєктну забудову. Прийнято площу нового кладовища 1,5 га.

Закрите кладовище (останнє поховання відбулося в 1955 році) в центральній частині села переводиться в меморіальне кладовище. Територію пропонується благоустроїти, для утримання в належному чині.

Сміттєзвалища

Вивіз побутових відходів с. Іванівка здійснюється на сміттєзвалище, що знаходиться на північному сході від села на відстані 0,3 км (заповнення 25%). На місце видалення відходів наявний паспорт виданий розпорядженням ОДА від 05.05.2011 р., реєстраційний № 207. Система санітарного очищення - планово-регулярна, здійснюється по графіках, що затверджені у терміни, визначені санітарними нормами.

Для створення ефективної системи поводження з відходами дане сміттєзвалище планується закрити, провести рекультивацію. Проектом передбачено розташування в межах зони сміттєзвалища ділянки для сміттєперевантажувальної станції вторинної сировини для потреб всієї сільської ради.

На території сільської ради худобомогильники відсутні.

Озеленення, зона відпочинку.

Зелені насадження відіграють значну роль у формуванні індивідуального вигляду села та у створенні здорових кліматичних та санітарно-гігієнічних умов. При проєктуванні нових і розширенні існуючих населених пунктів необхідно передбачати рівномірне і безперервне озеленення території з максимальним збереженням і використанням існуючих зелених насаджень.

Внутрішньоселищні зелені насадження поділяються за функціональною ознакою на насадження загального користування (парки, сади, сквери, набережні), обмеженого   користування (на житлових територіях, ділянках шкіл, дитячих закладів, громадських будівель, спортивних споруд, закладів охорони здоров'я, промислових підприємств), спеціального призначення (на вулицях, у санітарно-захисних та охоронних зонах, кладовищах, розсадниках, квіткових господарствах). Площа озеленених територій загального користування - не менше 12 м2/люд.

Зелені насадження загального користування (парк, сквер) є складовими архітектурної композиції села. Провідними типами формування зелених насаджень в громадському центрі прийняті регулярний та ландшафтний типи.

Регулярний тип озеленення застосовується в центральній частині села

(трав’яно-квіткові партери із вкрапленнями багаторічних невисоких кущів та насадженням поодиноких та групами декоративних дерев).

Ландшафтний тип озеленення в даному випадку використовується   в

проєктному парку біля ДНЗ   (висаджуються декоративні листяні та хвойні дерева та чагарники з впорядкованими зонами відпочинку дорослих та дітей). При організації житлових масивів особливу увагу приділено благоустрою та озелененню. Так для кожного проектного кварталу було виділено територію зелених насаджень загального користування з використанням просторів біля існуючих водойм населеного пункту.

Важливим елементом озеленення села є зелена зона ігрових та спортивних майданчиків, яка знаходиться в частині населеного пункту біля стадіону.

Проектом передбачено озеленення всіх вулиць, доріг і проїздів, а також території житлових кварталів декоративними деревами та кущами. Зелені насадження всередині сельбищної зони створюють найкращий мікроклімат і беруть участь в архітектурно-композиційному вирішенні забудови.

Дитячі ігрові майданчики та майданчики для відпочинку пропонується створити на вільних територіях, які планується розмістити в нових кварталах села.

В центральній частині села, вздовж меліоративних каналів до вул. Центральної, запропоновано виділити території для розміщення об’єктів рекреаційного призначення та активного відпочинку загальною площею 4,75 га. Передбачається благоустрій території, влаштування пішохідних та велосипедних доріжок, майданчиків для відпочинку.

 1)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державногопланування:

Виконавчий комітет Іванівської сільскої ради.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 19 червня 2020 року по 20 липня 2020 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції , подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань;

Громадські слухання проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні».

Громадські слухання відбудуться 20 липня 2020 року о 11.00 год. в залі сільської ради за адресою: вул. Центральна, 12-а, Корецький район с.Іванівка (на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо проєктів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк , визначений для проведення процедури громадського обговорення , але не раніше 10 днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації на місцевому рівні).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу , за якої модна ознайомитися з проєктом документу державного планування - Звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документу державного планування:

Іванівська сільська рада.

Ознайомитися з проєктом Генерального плану та Схемою зонування території с.Іванівка Іванівської сільської ради Корецького району Рівненської області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні сільської ради.

д)орган, до якого подаються зауваження та пропозиції , його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

Іванівська сільська рада.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: Рівненська обл., Корецький р-н, с. Іванівка, вул. Центральна, 12-а.

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зауваження та пропозиції приймаються у строк з 19 червня 2020 року по 20 липня 2020 року;

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації , у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документу державного планування:

Іванівська сільська рада.

Рівненська обл., Корецький р-н, с. Іванівка, вул. Центральна, 12-а

є) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документу державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потрібне.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело