телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
357 08.10.2020

         Фсс лого Гощанським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області проведено аналіз зареєстрованих випадків побутового травматизму серед застрахованих осіб по Гощанському та Корецькому районах.

Упродовж 9 місяців 2020 року зареєстровано 160 нещасних випадків невиробничого характеру. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість випадків травматизму зменшилась на 79 випадків або на 49 %.

Аналіз стану та причин травматизму свідчить про те, що найчастіше нещасні випадки супроводжуються такими травмуючими діями:
- падіння, у тому числі падіння на дорогах із транспортних засобів – 72 %;
- падіння предметів з висоти тавипадкова дія неживих механічних сил – 11 %;
- пошкодження інструментами, рухомими частинами механізмів, машин – 9 %;
- ушкодження внаслідок контакту з тваринами – 3,3 % ;
- опіки – 1,4 %;
- внаслідок неправильної поведінки та інші – 3,3 % .

Основною причиною нещасних випадків невиробничого характеру є особиста необережність.

Щоб уникнути небезпечних ситуацій і травм, необхідно, насамперед виконувати такі загальні вимоги безпеки: суворо дотримуватися правил безпеки незалежно від місця перебування: удома чи на вулиці, на роботі; уникати небезпечних місць, обирати найбезпечніший маршрут свого руху; не перебувати на виробничих об’єктах, будівельних майданчиках без дозволу та в аварійних приміщеннях; бути обережним у місцях можливих обвалів та падіння предметів з висоти.

Дотримання цих правил є запорукою здоров’я та добробуту Вас та Ваших близьких.

Пам'ятайте, краща профілактика травм - це обережність і обачність!

Страховий експерт з охорони праці Гощанського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області.

тел. (03650)21146, email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело