телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
588 26.10.2020

IMG 799115 жовтня Корецька районна рада провела останнє засідання сесії, – і відійшла в історію. Сім скликань депутатів районної ради працювали над тим, аби Корецький район достойно виглядав на фоні області. Остання каденція депутатів від Кореччини теж показала досить злагоджену і ефективну роботу ради.

Із 34 районних обранців на сесії були присутні 24. До порядку денного сесії було внесено 10 питань. Усі вони розглянуті на засіданнях постійних комісій, рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні районної ради.

Розглянувши клопотання Корецької РДА, керуючись статтями 43,59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та за погодженням з постійними комісіями районної, районна рада вирішила передати майно, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району, а саме автобус КАВЗ 3976 з балансу Устянської ЗШ І-ІІІ ст. на баланс Невірківського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Також на сороковій позачерговій сесії депутати райради вирішили присвоїти за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України почесне звання «Почесний громадянин Кореччини» Ігорю Володимировичу Гордійчуку, начальнику Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, Герою України.

IMG 7992– Корецька районна рада VII скликання завершила свою роботу, – на завершення звернувся до присутніх депутатів очільник райради Ігор Хоменчук. – Ми з вами увійшли в історію як остання районна рада Корецького району, який теж внаслідок адміністративно-територіальної реформи зникне з мапи області й увійде до Рівненського району. Протягом нашої каденції ми прийняли низку важливих рішень по соціально-економічному та культурно-освітньому розвитку району. Хочу подякувати всьому депутатському корпусу VII скликання за співпрацю, розуміння, спільну роботу, виважену позицію з прийняття важливих рішень, добрі починання, які слугували задля досягнення єдиної мети – добробуту та розвитку на благо громади Кореччини. Миру, добра, міцного здоров’я, успіхів вам у всіх починаннях!

Якби там не було, ми житимемо хоч і в різних громадах, але – завжди на Кореччині.

Ганна СОЛОНІНКО

 

 

 

 

 

 

 

IMG 8018

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело