телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
257 04.07.2016
  DSCN1458В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право, закони супроводжують людину все її життя.
 Саме тому в рамках взаємодії Корецького районного підрозділу Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції та Корецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29.06.2016  проведено екскурсію до районної бібліотеки із залученням осіб молодіжного віку та неповнолітніх, в тому числі і тих, які перебувають на  обліку. Працівник бібліотеки представила молоді оформлену книжкову виставку «Конституція України на службі громадян», на якій  зібрана література, що розкриває питання захисту прав та інтересів людини. Після перегляду книжкової виставки  учасників екскурсії знайомили з літературною спадщиною бібліотеки, переліком різноманітних заходів за участі працівників бібліотеки, музейними експонатами та діючим інтернет-центром. Молоді розповіли про видатних особистостей, які відвідали Кореччину та внесли свій творчий  вклад в її розвиток.  
         Наприкінці заходу працівником Корецького районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомлено учасників екскурсії  з діяльністю центру та  роздано буклети, спрямовані на ведення здорового способу життя.                 DSCN1451

 

Пальчевська О.В. - провідний спеціаліст Корецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело