телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
380 06.07.2016

            IMG 1634Восьма сесія Корецької районної ради сьомого скликання відбулася 30 червня. Розпочалося засідання із приємної події – підписання угоди про транскордонну співпрацю між Люблінським повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Корецьким районом Рівненської області. У відповідності до укладеної угоди район та повіт співпрацюватимуть щодо підготовки та реалізації спільних проектів за рахунок фінансування з Європейського Союзу, бюджету Республіки Польща та місцевого бюджету Корецького району Рівненської області, інших організацій та інституцій, а також у культурній, освітній, туристичній сферах.

            – Основне наше завдання – обмін досвідом щодо покращення якості соціальної та економічної інфраструктури, розвитку малого та середнього бізнесу, працевлаштування безробітних, – поділився голова райради Ігор Хоменчук. – Над чим нині і працюємо.

            Голова районної державної адміністрації Сергій Черній, голова райради Ігор Хоменчук та польські гості – староста Люблінського повіту Республіки Польща Павел Пікула, член уряду Люблінського повіту Даріуш Гайо, висловили власні сподівання, що співпраця буде поглиблюватись і принесе спільну користь громадам Кореччини та Люблінського повіту, дасть змогу реалізувати багато корисних проектів.

            – Корецький район вже має позитивний досвід співпраці з польськими колегами, –  зазначив Сергій Черній. – Учні навчальних закладів Кореччини мали змогу ознайомитись із умовами навчання у спілці шкіл ім. кс. А.Квятковського у місті Бихава. Нині молодь цікавиться можливістю здобуття освіти у Польщі.

            – Був організований зимовий відпочинок в Україні для польських дітей та у Польщі – для українських дітей,  – додав Ігор Федорович. – Районні спортивні команди є частими гостями змагань, що проходять на території Люблінського повіту. Зокрема, у лютому цього року спортсмени з Корецького району взяли участь у турнірі з футзалу серед дітей, який відбувся у м. Бихава. Також співпрацюємо з польськими колегами у галузі культури. У найближчих планах – залучення аграріїв району до участі у тематичних форумах з питань розвитку агропромислового комплексу, що відбуватимуться у Республіці Польща.

          Згодом у сесійній залі знову запрацювали депутати, адже до порядку денного засідання сесії було внесено близько тридцяти питань.
            Зокрема, районні обранці прийняли рішення щодо реорганізації медичного закладу «Великомежиріцька дільнична лікарня» шляхом створення амбулаторії загальної практики і сімейної медицини с. Великі Межирічі та терапевтичного відділення  №2  КЗ ОЗ «Корецька ЦРЛ» з 01 серпня поточного  року.

            Серед запрошених у сесійній залі був присутній і народний депутат України Юрій Вознюк. Юрій Володимирович закликав районних депутатів та сільських голів брати участь у написанні проектів, за допомогою яких можна залучити гроші та  бути активними і використовувати можливості для залучення додаткових коштів у сільські ради. Весь інструментарій та підтримку народний депутат готовий надати.

            Також народний обранець повідомив, що Рівненщина очікує на кошти від Кабінету Міністрів України на розвиток соціальної інфраструктури округу у сумі понад 25 мільйонів гривень.

           – Це тільки перша частина суми, – зазначає депутат. – У вересні цього року очікується, що Кабмін виділить ще кошти для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку області. Крім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг та покращення інфраструктури у всі райони виборчого округу №153 (Гощанський, Рівненський, Корецький, Острозький райони та частина міста Рівне). 

            Кореччина має отримати субвенцію на будівництво станції знезалізнення (228, 700 тис. грн), реконструкцію площі Київської у Корці (1 960, 200 тис. грн), капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Перемоги у Гвіздові (718, 700 тис. грн).

Іванна ГОТЛІБ

IMG 1639

IMG 1651

IMG 1657

IMG 1664

IMG 1681

IMG 1686

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело