телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
237 26.07.2016
         IMG 2106Кращі учні та вихованці навчальних закладів району, які є призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад з базових дисциплін, різноманітних  конкурсів, турнірів, фестивалів,  спортивних ігор школярів з олімпійських видів спорту 2015-2016 навчальному році отримають стипендії голів Корецької районної державної адміністрації та районної ради. Таке рішення прийняли районні депутати, 15 липня,  під час засідання дев’ятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.          За словами начальника відділу освіти Корецької РДА Оксани Форсюк, стипендія призначається з метою стимулювання  інтелектуального і творчого розвитку учнів та вихованців навчальних закладів району, активізації їх потенційних пізнавальних можливостей, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.
         Отримати винагороди за високі знання зможуть ті учні, які упродовж 2015-2016 навчального року продемонстрували особливі успіхи у навчанні: високий рівень навчальних досягнень учнів та активну громадську діяльність, а також переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад із базових дисциплін, різноманітних  конкурсів, турнірів, фестивалів,  спортивних ігор школярів з олімпійських видів спорту.IMG 2105
         Також з метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району та ефективного використання бюджетних коштів за погодженням із постійними комісіями районної ради, районна рада вирішила ліквідувати комунальний заклад «Жадківська загальноосвітня школа І ступеня» та комунальний заклад «Городищенська загальноосвітня школа І ступеня». Очільниця відділу освіти району запевнила, що  учнів та педагогів цих навчальних закладів буде переведено до найближчих шкіл, а також забезпечено підвозом шкільними автобусами.
         На засіданні було розглянуто також ряд земельних питань, зокрема, про стан дотримання орендарями договірних  умов  при користуванні земельними  паями  на  території сільських рад району та перспективи розвитку земельних відносин між власниками земельних ділянок  (паїв) і орендарями.
         Прокоментував роботу районної ради під час дев’ятої позачергової сесії голова райради Ігор Хоменчук:
         – На минулій черговій сесії райради, яка відбулася два тижні тому, було прийнято ряд важливих програм: «Програма ремонту автомобільних доріг», «Програма підтримки розвитку ініціатив громад» тощо. На сьогоднішній позачерговій сесії райради внесено ряд змін до районного бюджету, в тому числі виділенні кошти і на ці програми.
         На умовах співфінансування, за схемою 50% коштів із районного та сільського бюджетів, а також 50% із обласного бюджету, заплановані ремонти доріг білощебеневим покриттям, а також ямковий ремонт ряду асфальтних покриттів. Крім того, депутатами виділено кошти у розмірі 518 тисяч гривень на вирішення питань у загальноосвітніх закладах району, а також 500 тисяч гривень – на охорону здоров’я для закупівлі сучасного медичного обладнання для дитячого відділення та офтальмолога.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело