телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
347 19.08.2016

Відповідно до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області, на виконання вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Корецька районна рада розпочинає формування списку присяжних для здійснення правосуддя з участю присяжних у Корецькому районному суді Рівненської області у кількості 15 (пятнадцяти) осіб.

Відповідно до ст.ст. 57, 58-1, 59Закону України «Про судоустрій істатус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку, постійно проживає на території, наяку поширюється юрисдикція відповідного суду, відповідаєвимогам статті 59 цього Закону і дав згоду бути присяжним.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

  1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  3. Які мають не зняту чи не погашену судимість;
  4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;
  5. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
  6. Особи, які не володіють державною мовою.

У зв’язку з вищевикладеним, пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних,до 15 вересня(включно) 2016 року звернутися до Корецької районної ради за адресою: м. Корецьпл.. Київська, 5,  із заявою про згоду бути присяжним Корецького районного суду Рівненської області, до заяви додається копія паспортагромадянина України.

Також звертаємося до трудових колективів та громадських організацій подати свої пропозиції  для формування списку присяжних Корецького районного суду Рівненської області.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело