телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
1372 05.03.2016

-

 

Gerb

 

 

 

Герб Коре́цького райо́ну — офіційний символ Корецького району , затверджений Корецькою районною радою 19 листопада 2009 року.

       У зеленому полі срібна розгорнута книга, накладена на золоті меч і гусяче перо; глава двічі розтята: у середньому червоному полі зображена золота надбрамна вежа замку Корецьких на човні, що пливе по синій хвилястій основі, у правому синьому полі — золота церква, у лівому синьому — золотий сніп пшениці.

       Щит оздоблено декоративним картушем і увінчано золотою районною короною.

 

    

 

  

 

prapor

 

 

 

Пра́пор Коре́цького райо́ну — офіційний символ Корецького району , затверджений 19 листопада 2009 р.Корецькою районною радою.

       Прапор являє собою прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3 і складається з двох рівновеликих вертикальних смуг: синьої біля древка та жовтої з вільногo краю.

   Посередині синьої смуги розміщено герб району, тобто іспанський щит з декоративним картушем та оздобленням у вигляді золотої районної корони. У зеленому полі розміщено срібну розгорнуту книгу, накладену на золоті меч і гусяче перо; глава двічі розтята: у середньому червоному полі зображена золота надбрамна вежа замку Корецьких на човні, що пливе по синій хвилястій основі, у правому синьому полі — золота церква, у лівому синьому — золотий сніп пшениці.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2021 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело