телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
5378 09.08.2019

 32  чергова сесія районної ради

___________ 2019 року

 

питання порядку денного:

Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо ремонту дорожнього покриття по вул. Грушевського в с. Бранів.

Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо стану ремонту дороги «Немовичі – Березне – В.Межирічі – М - 06» на території Корецького району

Про програму розвитку освіти Корецького району на 2019 - 2021 роки

Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району.

Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району, що підлягають приватизації .

Про приватизацію (відчуження) будівлі школи, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі Користівський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» - дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради.

Про затвердження списку присяжних Корецького районного суду Рівненської області

Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Корецького району.

Про звільнення в.о. начальника комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради Плисюка О.В.

Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради шляхом  ліквідації

Про призначення на посаду директора Сторожівського  НВК «Загальноосвітня школа I-II ступеня – дошкільний навчальний заклад»  Корецької районної ради Пашковської Т.А.

Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району в новій редакції.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                       

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело