телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
3777 29.08.2018

 25 чергова сесія районної ради

27 вересня 2018 року

 

питання порядку денного:

 

Про програму правової освіти населення Корецького району на 2018 – 2020 роки.

Про Районну програму  розвитку міжнародного  співробітництва на 2019 – 2021 роки

Про внесення змін та доповнень до програми забезпечення мобілізаційної   підготовки та оборонної роботи в Корецькому районі на   2016 - 2020 роки.

Про реорганізацію комунального закладу охорони здоров'я «Корецька центральна районна лікарня» Корецької районної ради Рівненської області.

Про інформацію про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території Корецького району в першому півріччі 2018 року.

Про стан підготовки закладів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період.

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території району

Про створення та затвердження статуту комунального закладу «Корецька централізована бібліотечна система» 

Про районну програму розвитку та фінансової підтримки  комунального некомерційного підприємства «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької районної ради на 2018-2020 роки

Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників (фахівців) Інклюзивно-ресурсного центру Корецької районної ради Рівненської області

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Майстрова Василя Дмитровича на території Стовпинської сільської ради.

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді ПрАТ «Речовий ринок» на території Сапожинської сільської ради.

Про  затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, яка перебуває в оренді ФОП Сапальчук Ольги Іванівни на території Світанівської сільської ради

Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду СТОВ «Астрея» на території Самострілівської сільської ради.

Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду СТОВ "Астрея»на території Світанівської сільської ради.

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Про звіт щодо виконання районного бюджету за 1 півріччя 2018 року

Додаток - виконання доходів

Додаток - виконання видатків

Про підтримку звернення депутатів Березнівської районної ради Рівненської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання ситуації на ринку деревини.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2018 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело