телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
2194 22.12.2017

 21 чергова сесія районної ради

15 лютого 2018 року

 

питання порядку денного:

Про депутатський запит депутата районної ради Бойко О.О.

Про інформацію керівника Здолбунівської місцевої прокуратури про стан  законності та правопорядку на території  Корецького району  у 2017 році.

Про звіт т.в.о. начальника Корецького відділення поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі в 2017 році. 

Про районну програму військово – патріотичного виховання та підготовки молоді до служби  в Збройних Силах України на 2018 – 2020 роки.

Про програму  підтримки та розвитку місцевих  ініціатив громад Корецького  району на 2018 рік.

Про продовження контракту з головним лікарем КЗ «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Про погодження кандидатури на посаду директора Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради Рівненської області  

 
 
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

90 30.11.2017
  1. Про внесення змін та доповнень до районної  програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік.

  2. Про  внесення змін до районної програми підтримки статутної діяльності Корецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

  3. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, культури, спорту та у справах молоді.

  4. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

  5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та заступнику голови  районної  ради.

  6. Про звернення депутатів Корецької районної ради щодо реформування лісового господарства України.

  7. Про продовження контракту з директором КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

  8. Про затвердження Статуту (нова редакція) опорного закладу  Великомежиріцький навчально-виховний комплекс ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області та затвердження Положення ,,Про Дивенську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу ,,Школа І ступеня – гімназія” і ,,Про Колодіївську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу  ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області.

  9. Про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік.

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2018 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело