телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
3420 02.03.2018

 23 чергова сесія районної ради

27 червня 2018 року

 

питання порядку денного:

Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Бойко О.О.

Про звіт щодо виконання районного бюджету за І квартал 2018 року

Додаток - виконання дохідної частини

Додаток - виконання видаткової частини

Про забезпечення населених пунктів району транспортним сполученням.

Про програму розвитку малого і   середнього   підприємництва у Корецькому районі на 2018 - 2020 роки.

Про районну програму покращення сервісу обслуговування розпорядників та одержувачів   бюджетних коштів на 2018 - 2020 роки.

Про здійснення перевезення пільгової категорії громадян району на приміських маршрутах загального користування.

Про програму зайнятості населення Корецького району на 2018 – 2022 роки

Про план заходів на 2018 рік з реалізації у Корецькому районі Стратегії подолання бідності

Про внесення змін до районної програми військово – патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2018 – 2020 роки

Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року.

Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2018 – 2023 роки

Про внесення змін до районної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.

Про комплексну програму енергоефективності Корецького району на 2018 – 2025 роки

Про внесення змін до програми збереження культових споруд Корецького району на 2017 – 2021 роки

Про створення комунальної установи «Корецький інклюзивно –ресурсний центр» Корецької районної ради Рівненської області.

Про ліквідацію комунального закладу ,,Жорнівська загальноосвітня школа І ступеня” Корецької районної ради Рівненської області

Про надання дозволу на списання з балансу Головницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корецької районної ради основних засобів

Про затвердження передавального акту комунального закладу «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької районної ради Рівненської області

Про розподіл будинковолодіння на два об’єкти нерухомого майна

Про  затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які відводять в оренду ТОВ «БЕРЕЗНЕФАРФОР» на території Устянської сільської ради.

Про  затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ТОВ «Астеліт» на території Користівської сільської ради.

Про  затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, яка передана в оренду Гаврилюку Валерію Георгійовичу на території Коловертівської сільської ради

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Іванівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді Тимощук Ольги Миколаївни на території Новокорецької сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Якимчука Федора Васильовича на території Новокорецької сільської ради

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Головницької сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ «Горинь Агро» на території Головницької сільської ради.

Про використання революційного прапора ОУН на території Корецького району.

Про звернення депутатів Корецької районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Про положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії

Про положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад району

Про затвердження передавальних актів загальноосвітніх навчальних закладів, що приєднуються до опорного закладу Великомежиріцький ліцей  Корецької районної ради Рівненської області

Про надання дозволу на списання з балансу КЗ «Корецька центральна районна лікарня основних засобів

Про звернення депутатів Корецької районної ради Рівненської області про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні   (питання внесено за пропозицією всіх постійних комісій районної ради за поданням голови районної державної адміністрації)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

274 30.11.2017
  1. Про внесення змін та доповнень до районної  програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік.

  2. Про  внесення змін до районної програми підтримки статутної діяльності Корецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

  3. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, культури, спорту та у справах молоді.

  4. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

  5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та заступнику голови  районної  ради.

  6. Про звернення депутатів Корецької районної ради щодо реформування лісового господарства України.

  7. Про продовження контракту з директором КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

  8. Про затвердження Статуту (нова редакція) опорного закладу  Великомежиріцький навчально-виховний комплекс ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області та затвердження Положення ,,Про Дивенську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу ,,Школа І ступеня – гімназія” і ,,Про Колодіївську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу  ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області.

  9. Про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік.

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2018 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело