телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
4719 04.02.2019

 30  чергова сесія районної ради

___ квітня 2019 року

 

питання порядку денного:

Про інформацію про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території Корецького району в 2018 році.

Про звіт голови районної ради про діяльність районної ради за 2018 рік.

Про внесення змін до районної   комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2016 - 2020 роки.

Про виконання  Програми   економічного та соціального  розвитку Корецького району  на 2018 рік

Про внесення змін до програми фінансової підтримки центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації на 2017 – 2019 роки. 

Про забезпечення населених пунктів району транспортним сполученням.

Про порядок перевезення пільгової категорії населення в маршрутних таксі.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Корецького району.

Про делегування повноважень управлінню освіти, молоді та спорту Корецької районної державної адміністрації.

Про звільнення з посади директора Сторожівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступеня – дошкільний навчальний заклад» Тишкевича В.В.

Про обрання представників районної ради до складу конкурсної комісії з відбору керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад Корецького району.

Про внесення змін та доповнень до програми забезпечення мобілізаційної  підготовки та оборонної роботи в Корецькому районі на 2016 - 2020 роки

Про внесення змін до районної програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2018 – 2020 роки

Про програму  підтримки та розвитку місцевих  ініціатив громад Корецького  району на 2019 рік

Про стан ремонту доріг в Корецькому районі та перспективний план з ремонту доріг на 2019 рік

Про звіт т.в.о. начальника Корецького відділення поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі в 2018 році

 - Додаток (файл MS PowerPoint)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                       

520 30.11.2017
  1. Про внесення змін та доповнень до районної  програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік.

  2. Про  внесення змін до районної програми підтримки статутної діяльності Корецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

  3. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, культури, спорту та у справах молоді.

  4. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

  5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та заступнику голови  районної  ради.

  6. Про звернення депутатів Корецької районної ради щодо реформування лісового господарства України.

  7. Про продовження контракту з директором КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

  8. Про затвердження Статуту (нова редакція) опорного закладу  Великомежиріцький навчально-виховний комплекс ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області та затвердження Положення ,,Про Дивенську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу ,,Школа І ступеня – гімназія” і ,,Про Колодіївську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу  ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області.

  9. Про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік.

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело