телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
5377 09.08.2019

 32  чергова сесія районної ради

___________ 2019 року

 

питання порядку денного:

Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо ремонту дорожнього покриття по вул. Грушевського в с. Бранів.

Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо стану ремонту дороги «Немовичі – Березне – В.Межирічі – М - 06» на території Корецького району

Про програму розвитку освіти Корецького району на 2019 - 2021 роки

Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району.

Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району, що підлягають приватизації .

Про приватизацію (відчуження) будівлі школи, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі Користівський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» - дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради.

Про затвердження списку присяжних Корецького районного суду Рівненської області

Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Корецького району.

Про звільнення в.о. начальника комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради Плисюка О.В.

Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради шляхом  ліквідації

Про призначення на посаду директора Сторожівського  НВК «Загальноосвітня школа I-II ступеня – дошкільний навчальний заклад»  Корецької районної ради Пашковської Т.А.

Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району в новій редакції.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                       

635 30.11.2017
  1. Про внесення змін та доповнень до районної  програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік.

  2. Про  внесення змін до районної програми підтримки статутної діяльності Корецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

  3. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, культури, спорту та у справах молоді.

  4. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

  5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та заступнику голови  районної  ради.

  6. Про звернення депутатів Корецької районної ради щодо реформування лісового господарства України.

  7. Про продовження контракту з директором КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

  8. Про затвердження Статуту (нова редакція) опорного закладу  Великомежиріцький навчально-виховний комплекс ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області та затвердження Положення ,,Про Дивенську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу ,,Школа І ступеня – гімназія” і ,,Про Колодіївську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу  ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області.

  9. Про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік.

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело