телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
675 03.08.2017

245. Про депутатський запит депутатів районної ради Кубая Я.І. та Дехтярчука

246. Про інформацію керівника Здолбунівської  місцевої прокуратури про стан  законності та правопорядку на території  Корецького району  у І півріччі 2017 року.

247. Про звіт КЗ « Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької районної ради.

248. Про надання дозволу на списання з балансу КЗ «Корецька центральна районна лікарня» основних засобів.

249. Про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

250. Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації.

251. Про роботу мережі закладів культури, їх матеріально – технічне забезпечення.

252. Про соціальний захист учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території району.

253. Про внесення змін до районної  програми матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих осіб та осіб,  які зараховані на військову службу за контрактом на 2017 рік.

254. Про внесення змін до програми розвитку архівної справи в Корецькому районі на 2016 – 2020 роки.

255. Про внесення змін та доповнень до програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Корецькому районі на 2016 – 2020 роки.

256. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду ПрАТ «Київстар» на території Веснянської сільської ради.

257. Про утворення опорного закладу Великомежиріцький навчально-виховний комплекс ,,Школа І ступеня - гімназія” Корецької районної ради Рівненської області.

258. Про затвердження списку на виплату стипендії голів районної державної адміністрації та районної ради за підсумками 2016-2017 навчального року.

259. Про надання дозволу на списання з балансу управління освіти, молоді та спорту Корецької районної державної адміністрації основних засобів.

260. Про передачу приміщення Березівської загальноосвітньої  школи  І  ступеня Корецької районної ради Рівненської області.

261. Про передачу приміщення Старокорецької загальноосвітньої школи  І -ІІ  ступеня Корецької районної ради Рівненської області.

262. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив громад Корецького  району на 2017 рік.

263. Про  передачу автомобіля Renault Master.

264. Про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 2.1.

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

265. Про погодження кандидатури на посаду директора Стовпинського навчально-виховногокомплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад».

266. Про погодження кандидатури на посаду завідувача Дерманської загальноосвітньої школи І ступеня.

267. Про погодження кандидатури на посаду директора Іванівської загальноосвітньої школи І-II ступеня.

268. Про погодження кандидатури на посаду директора Річецького навчально –виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступеня  – дошкільний навчальний заклад».

269. Про погодження кандидатури на посаду директора Крилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня.

270. Про погодження кандидатури на посаду директора Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня.

271. Про погодження кандидатури на посаду директора Світанівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-II ступеня –дошкільний навчальний заклад».

272. Про погодження кандидатури на посаду директора Головницької загальноосвітньої школи І-ІІI ступеня.

273. Про погодження кандидатури на посаду директора Великоклецьківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступеня – дошкільний навчальний заклад».

274. Про погодження кандидатури на посаду директора Великомежиріцького навчально-виховного комплексу  «Школа I ступеня – гімназія».

275. Про погодження кандидатури на посаду директора Даничівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступеня – дошкільний навчальний заклад».

276. Про погодження кандидатури на посаду завідувача Залізницької загальноосвітньої школи І ступеня.

277. Про погодження кандидатури на посаду директора Гвіздівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня.

278. Про погодження кандидатури на посаду директора Копитівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступеня – дошкільний навчальний заклад».

279. Про погодження кандидатури на посаду завідувача Дивенського навчального-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» .

280. Про погодження кандидатури на посаду завідувача Колодіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад».

281. Про погодження кандидатури на посаду директора Сторожівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступеня –дошкільний  навчальний заклад».

282. Про погодження кандидатури на посаду директора Харалузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня

283. Про погодження кандидатури на посаду директора Користівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступеня –дошкільний  навчальний заклад»

284. Про погодження кандидатури на посаду директора Коловертівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступеня –дошкільний навчальний заклад»

285. Про погодження кандидатури на посаду директора Малосовпівської загальноосвітньої школи I-II ступеня

286. Про порушення санітарного законодавства під час обробітку сільськогосподарських культур авіаційно-хімічним методом ТОВ „АКРІС АГРО” у період з 20.07. по 25.07.2017 року  на території Корецького району.

 

*************************************************************************

Протокол поіменного голосування питань порядку денного сімнадцятої сесії :

Архів 1 (завантажити)

Архів 2 (завантажити)

Архів 3 (завантажити)

Архів 4 (завантажити)

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело