телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
492 18.04.2018

365. Про внесення змін до програми розвитку туризму в Корецькому районі на 2016 – 2020 роки

366. Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами

367. Про передачу у постійне користування земельної ділянки Самострілівському НВК в с. Самостріли на території Самострілівської сільської ради.

368. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Стовпинської сільської ради

369. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду Рижук Тетяні Сергіївні на території Головницької сільської ради

370. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передані в оренду Свято – Успенському чоловічому монастирю Рівненсько – Острозької Єпархії УПЦ на території Жадківської сільської ради.

371. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ПрАТ «ВФ Україна» на території Крилівської сільської ради.

372. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ПрАТ «ВФ Україна» на території Великомежиріцької сільської ради.

373. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду ПрАТ «Київстар» на території Бриківської сільської ради

374. Про обрання уповноваженого представника районної ради на загальних зборах засновників «Редакції Корецького районного радіомовлення»

375. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 2.1

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

 

Протокол поіменного голосування питань порядку денного двадцять другої сесії :

Архів 1 (завантажити)

Архів 2 (завантажити)

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело