телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
563 25.02.2016

42. Про депутатський запит депутата районної ради Бойко О.О. щодо можливості виділення коштів на облаштування свердловини у селі Сапожин Корецького району.

43. Про депутатський запит депутата районної ради Бойко О.О. щодо можливості виділення коштів на ремонт відрізку дороги  у селі Сапожин в межах вулиць Садова та Нараївка.

44. Про депутатський запит депутата районної ради Медов’як  Є.Ф. щодо можливості виділення коштів на ремонт відрізку дороги  від вїзду в село Крилів до вулиці Миру даного населеного пункту.

45. Про депутатський запит депутата районної ради Медов’як  Є.Ф. щодо можливості виділення коштів на будівництво свердловини та облаштування внутрішньої вбиральні Крилівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.

46. Про депутатський запит депутата районної радиКравчука В.І.  щодо аварійного стану приміщення колишнього відділення поштового зв’язку у селі Залізниця Корецького району.

47. Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Кравчука В.І.

48. Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Шокура В.І.

49. Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Хоменко В.С.

50. Про звіт щодо виконання районного бюджету  за 2015 рік.

       Додаток 1

       Додаток 2

51. Про внесення змін до районного бюджету  на 2016 рік.

       Додаток 1

       Додаток 2

       Додаток 3

       Додаток 4

       Додаток 5

       Додаток 6

       Додаток 7

52. Про інформацію начальника Корецького відділу  Здолбунівської місцевої  прокуратури про стан законності та правопорядку на території  Корецького району  у 2015 році.

53. Про звіт т.в.о. начальника Корецького відділення поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі в 2015 році.

54. Про створення комунального підприємства «Центр реєстрації прав» Корецької районної ради Рівненської області.

55. Про передачу  водонапірної башти  з балансу Комунального закладу«Корецька центральна районна лікарня» Корецької районної ради на баланс комунального підприємства «Корецьжитловодоканал» Корецької міської ради.

56. Про програму розвитку інвестиційної діяльності Корецького району на 2016 – 2018 роки”.

57. Про районну цільову програму індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» на 2016 – 2020 роки.

58. Про районну програму підтримки молоді на 2016 – 2020 роки.

59. Про внесення змін і доповнень до районної програми «Ветеран» на 2014 – 2018 роки.

60. Про надання погодження на укладення контракту  з    директором   Іванівської    ЗШ   І-ІІ   ступенів.

61. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей в навчально – виховних комплексах «загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» Корецького району у 2016 році.

62. Про передачу у постійне користування земельної ділянки Комунальному закладу «Корецький районний центр первинної  медико - санітарної допомоги»  в  с. Бранів на території Світанівської сільської ради.

63. Про передачу у постійне користування земельної ділянки Комунальному закладу «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в с. Дивень на території Великомежиріцької сільської ради

64. Про передачу у постійне користування земельної ділянки Комунальному закладу «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в с. Колодіївка на території Великомежиріцької сільської ради

65. Про передачу у постійне користування земельної ділянки Комунальному закладу «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в с. Стовпин на території Стовпинської сільської ради

66. Про передачу у постійне користування земельної ділянки Сторожівському НВК  в с. Сторожів на території Сторожівської сільської ради.

67. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території  Новокорецької  сільської ради.

68. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду гр. Гичуну М.Г. на території Даничівської сільської ради.

69. Про зняття  з контролю рішень районної ради.

70. Про звернення до Президента України, Прем’єр – міністра України та голови Рівненської облдержадміністрації щодо призначення голови Корецької райдержадміністрації.

 

Протокол поіменного голосування питань порядку денного 5 сесії.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело