телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
113 01.11.2019

 

519. Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо ремонту дорожнього покриття по вул. Грушевського в с. Бранів.

520. Про результати розгляду депутатського запиту депутата районної ради Петрова С.С. щодо стану ремонту дороги «Немовичі – Березне – В.Межирічі – М - 06» на території Корецького району

521. Про програму розвитку освіти Корецького району на 2019 – 2021 роки.

522. Про внесення змін до районної цільової програми розвитку професійно- технічної освіти   на 2017-2020 роки .

523. Про демонтаж та списання основних засобів, що належать до спільної власності територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі КНП «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Корецької районної ради.

524. Про надання дозволу на списання основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі КНП «Корецька центральна районна лікарня» Корецької районної ради.

525. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району.

526. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району, що підлягають приватизації .

527. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Корецького району.

528. Про приватизацію (відчуження) будівлі школи, що єспільною власністю територіальних громад Корецького району та обліковуються на балансі Користівський НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» - дошкільний навчальний заклад Корецької районної ради.

529. Про затвердження списку присяжних Корецького районного суду Рівненської області

530. Про Порядок оприлюднення інформації, що стосується діяльності комунальних підприємств Корецької районної ради

531. Про надання згоди Корецькій міській раді на здійснення капітального ремонту (невідокремлених поліпшень) орендованого нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад Корецького району.

532. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Корецького району в новій редакції.

533. Про звільнення в.о. начальника комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради Плисюка О.В.

534. Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Корецької районної ради шляхом ліквідації.

535. Про призначення на посаду директора Сторожівського НВК «Загальноосвітня школа I-II ступеня – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Пашковської Т.А.

536. Про покладення виконання обов’язків директора Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня.

537. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 3.1

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

538. Про надання дозволу на передачу з балансу Черницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Корецької районної ради основних засобів.

 

Протокол поіменного голосування питань порядку денного тридцять третьої сесії :

Архів 1 (завантажити)

Архів 2 (завантажити)

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело